Home » Tentene Me Grrep

Tentene Me Grrep

Shorte,kollona,dorza per nuse - youtube pune dore. İğne oyalarım facebook http://www.igneoyamodelleri.com/igne-oyasi-modelleri/igne-oyalarim-facebook-2019.html. Nje model i ojave te kmishave per nuse, nje kombinim i hatashem i ngjyres se gjelbert, te verdhes dhe vjollces. per mos ta zgjatur me shume mendoj se. Keto jane disa pamje te punimeve ne tekniken aknagesh dhe punimeve me grep.. Mire se vini ne kete faqe ne lidhje me punimet e dores dhe punimet artizanale. do keni mundesi qe te shihni punimet tradicionale te pajes se nuserise qe perdoren ne.

Tentene Me Grep per Peshkira

640 x 479 · 87 kB · jpeg, Tentene Me Grep per Peshkira

tentene_me_grep3

450 x 338 · 53 kB · jpeg, Tentene_me_grep3

Mire se vini ne kete faqe ne lidhje punimet dores dhe punimet artizanale. keni mundesi qe te shihni punimet tradicionale te pajes se nuserise qe perdoren ne.

Tentene Me Grrep Related Posts

    Advertisment